HEMEN ARA: +905369354070

Hakkımızda


Kanoğlu İnşaat , 1987 yılında Mehmet Atilla Kan tarafından kurulmuştur.

Kanoğlu İnşaat; 1987-1997 yılları arasında İnşaat Müteahitlik hizmeti vermekte iken 1997 yılında Mehmet Atilla KAN ve oğlu Adem KAN ortaklığı ile Kanoğlu İnşaat, Mobilya, Dayanıklı Tüketim Malları, Gıda, Turizm, Nakliyat ve Tekstil Sanayii Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet vermiştir.

2013 yılında Mehmet Atilla KAN’ın emekli olmasını müteakip, Adem KAN Kanoğlu Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetlerine İnşaat Müteahitlik alanında ağırlık vermiştir.

Şirketimiz; 2018 tarihinden itibaren de Kanoğlu İnşaat & Emlak olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Kanoğlu İnşaat & Emlak olarak hedefimiz; hizmet ve projelerimizde Teknoloji, Kalite ve Müşteri Memmuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile kendini sürekli gelişmeye odaklamış örnek ve lider kuruluş olmaktır.

 

HİZMETLERİMİZ
* İnşaat Müteahitlik Hizmetleri

* Daire, Villa Alım – Satımı

* Arsa, Zeytinlik Alım – Satımı

* İşyeri, Dükkan Alım – Satımı

* Takas Emlakçılığı

Videoyu oynat

Bizi izlemeye devam edin ve yeni projelerimiz hakkında bilgi alın.

İnşaat Müteahitlik Hizmetleri

Firmamız Kanoğlu inşaat Olarak inşaat sektöründe uzun süreli geçmişe sahiptir. Geçmişten bu güne inşa edilen çok sayıda projelerimiz mevcuttur.

İç ve dış mekan

Gerçekleştirilen projelerimiz de, yalnızca müteahhitlik alanın da değil, diğer taahhüt, dekorasyon, taşeronluk alanlarında da faaliyet göstermekte olup Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Kurumsal yerler

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden olmak. Yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırarak yapıcı kimliğini ön plana çıkarmak firmamızın dikkat ettiği unsurdur.

Ekibimiz

Sektörle ilgili teknik ve idari şartnamelere, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel bilgileri takip etmektedir.

Adem Kan

Yönetim Kurulu Başkanı

Oktay Erdoğan

Genel Müdür

?????

Müdür

?????

Mühendis

Referanslarımız

Yukarı kaydır